Parada Internautów

„Parada Internautów” skierowana była do wszystkich tych, którzy czerpią inspirację z nieograniczonej przestrzeni wirtualnego świata. Święto to było niewątpliwe, próbą odpowiedzi na potrzeby nowoczesnego społeczeństwa posługującego się tym samym, niebywale atrakcyjnym narzędziem komunikacji. To co wabi w tej cyfrowej rzeczywistości, to możliwość komunikacji z drugim człowiekiem bez względu na dzielącą obie strony odległość.

‘Parada Internautów’ była wspólną inicjatywa Bractwa oraz Urzędu Miasta Warszawy. Stworzyła ona szerokim rzeszom zwolenników Internetu możliwość wspólnego celebrowania radości z nowoczesnego narzędzia komunikacji, ułatwiającego kontakty międzyludzkie i sprawne funkcjonowanie we współczesnym świecie.
’Touch me” hasło imprezy, które odzwierciedlało tę jedyną szansę jaką daje Parada, aby poznać tego z kim spotykasz się w sieci.

Parada internautów przechodząca Krakowskim Przedmieściem w Warszawie umożliwiła uczestnikom poznanie tych, z którymi spotykają się w sieci. Pozwoliła być obok siebie i dzielić się radością z bezpośredniego kontaktu.

  • 8-9 września 2001 roku - Pierwsza edycja
  • 8-9 czerwca 2002 roku – Druga edycja
  • 14-15 czerwca 2003 roku – Trzecia i ostatnia edycja
     

Opcje strony